admin Wrz/ 16/ 2017 | 0

Atrakcyjne miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę kapitalna sprawa. Co więcej jeśli chodzi w tym miejscu o nowy lokal, w którym będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być imponujące Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budowli wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z najogromniejszych plusów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań należą balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą owej lokalizacji jest obecność szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest także odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę imponujące osiedle posiadające wiele przeróżnych atutów. Warto zamieszkać w tak imponującej lokalizacji i o nic się nie martwić. Do tego na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie zagrodzony.

Jeżeli rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niezwykle polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek posiada formę zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, którego 2 poziomy znajdują się w piętrach podziemnych, a następne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru została umiejscowiona także część handlowo-usługowa przeznaczona na sprzedaż. Wejście do pełnego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej poprzez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd także będzie można dostać się schodami bądź dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze perfekcyjna inwestycja idealna właśnie dla Ciebie. Kolejnymi pozytywami inwestycji jest garaż, teren strzeżony oraz usługi w budynku, a również recepcja czy sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak doskonałym miejscu wraz z perfekcyjną lokalizacją.

Fenomenalna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Istotne, aby mieszkanie to było w dobrej okolicy i było wygodne i miało niestereotypowy wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z apartamentów w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 bardzo wyrafinowanych apartamentów stawianych w niezwykle prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek doskonale prezentuje się w sąsiedztwie pierwszorzędnych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże nawierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem gwarantuje ekskluzywny wygląd. Wykwintne apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z długoletnią tradycją budownictwa typu willowego, mająca nieprzeciętną atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze fenomenalne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się w tym miejscu nadzwyczaj komfortowo oraz miło, a imponująca okolica sprawi, że będziemy nadzwyczaj zadowoleni z mieszkania w tym miejscu.

Mieszkanie we Wrocławiu jest szczerze imponującą sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w idealnej lokalizacji, której będzie zazdrościł Ci każdy.

Przykładem może być zdumiewające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bez wątpliwości gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe pomieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Dookoła odszukamy wspaniałe tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Następującym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie oraz Park Południowy, a dodatkowo nadzwyczaj bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Blisko znajdują się dodatkowo przedszkola oraz szkoły. Również dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to wspaniała sprawa i na prawdę warto zamieszkać w tak imponującej okolicy. Z pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to świetne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i zakup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Perfekcyjne mieszkanie właśnie dla Ciebie

Jeżeli zawsze pragnąłeś posiadać świetne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie świetne dla Ciebie. Przewyborna lokalizacja oraz fenomenalna atmosfera to właśnie to co w tym miejscu znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa buduje się największe idealne osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita nowomodne, wygodne osiedle, kierowane najnowocześniejszym designem, przyjazne, efektywne oraz niezmiernie miejskie inaczej wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, celowo zaprojektowana fontanna. W trosce o jak największy komfort oraz bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle urządzone będzie w monitoring i videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać tylko mieszkańcy osiedla.

Imponująca lokalizacja oraz najwyższe standardy sprawią, iż nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas kupić mieszkanie wspaniałe dla Ciebie oraz twojej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *